دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

پاناسونیک یکی دیگر از برندهای محبوب در بین مردم می‌باشد و مرکز تعمیرات ماکروویو پشتیبان سرویس در زمینه‌ی تعمیر انواع ماکروویو به ویژه پاناسونیک می‌تواند به شما کمک کند. ما بهترین، قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای سرویس و تعمیر ماکروویو هستیم. تمام مهندسان و تکنسین‌های ما دوره‌های تخصصی تعمیرات این دستگاه را گذرانده و دارای تجربه کاری چندساله می‌باشند. ما ماکروویو پاناسونیک شما را عیب‌یابی و برای رفع مشکل در صورت نیاز به تعویض از قطعات اصلی استفاده می‌کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. در صورتی که نیاز به تعمیرات ماکروویو پاناسونیک دارید همین حالا با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مرکز سریعاً تعمیرات ماکروویو پاناسونیک شما را انجام دهد.

تعمیر ماکروویو پاناسونیک

تعمیر در محل

تعمیرکاران به آسانی اشکالات دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز به دستگاه های هوشمند با رضایت مشتری به مرکز تعمیرات انتقال داده می شود و با استفاده از جدیدترین تجهیزات می توانند بهترین کیفیت تعمیر را برای کاربران به ارمغان بیاورند.​

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات ماکروویو برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

عمده ترین دلیل مربوط به این مشکل مسئله قفل درب است که خراب شده و یک قفل درب معیوب می‌تواند باعث این مشکل بشود و متوجه خواهید شد که دستگاه بعد از سه ثانیه خاموش می‌گردد. فن موتور معیوب، ترانسفرمر یا یک تاچ پد خراب هم می تواند علت این خاموش شدن باشند. گاهی سوییچ‌ها و خازن‌ها به علت استهلاک واستفاده زیاد دچار خرابی و منجر به خاموشی دستگاه می‌گردد.

ماکروویوها معمولاً 3 تا 4 قفل دارند که به دستگاه اجازه می‌دهند شروع به کار کند. اگر هر کدام از این قفل ها خراب باشند، ماکروویو دیگر کار نمی‌کند. برای این که خیلی ساده متوجه شویم که قفل خراب است، وقتی درب رو می بندیم باز هم لامپ روشن می ماند. خرابی این قفل‌ها بر اثر شکستگی و محکم بستن درب، فرسودگی و غیره باغث خرابی قفل‌ها می‌شوند.

اگر هنگام استفاده از دستگاه، صدای نویز شدیدی را شنیدید، احتمالاً به دلیل خازن خراب است. این خازن معیوب باید در اسرع وقت شناسایی و تعویض گردد چون باعث صدمه به ماکروویو می‌شود. خازن‌ها می‌تواند بر اثر گذر زمان و استهلاک و استفاده بیش از حد خراب شده باشد. اگر خازن خیلی قدیمی باشد به احتمال زیاد آسیب دیده است.

اگر دکمه‌ها را فشار دادید، اما تنظیمات مطابق با خواست شما اجرا نشد، یعنی دکمه‌ها به احتمال زیاد خراب شده است. گاهی همه دکمه ها هم زمان از کار می‌افتند و بعضی وقت‌ها چند تا از دکمه ها فقط کار نمی‌کنند. علت اصلی کار نکردن دکمه‌ها خرابی پنل کنترل دکمه‌ها می‌باشد. یک تکنسین ماهر می‌تواند صفحه لمسی آسیب دیده رو جدا کرده یا صفحه کنترل را در صورتی که مشکل داشته باشد بررسی کند.

فناوری یخ‌زدایی سریع

در این فناوری، ماکروویو از ساطع کردن امواج در باز کردن یخ مواد غذایی استفاده می‌کند. این موضوع منجر به افزایش سرعت فرایند یخ ‌زدایی شده و بر کیفیت مواد غذایی اثر نمی‌گذارد. برای یخ زدایی با ماکروویو هم باید بر اساس دستور آن عمل کنید. فقط لازم است دما را به دقت تنظیم کنید تا ماده غذایی به جای یخ زدایی، نیم پز نشود. در ضمن باید موادی را که توسط مایکروویو یخ زدایی شده سریع مصرف کنید. کارهایی نظیر یخ‌زدایی و گرم کردن مجدد موجب می‌شود که لامپ ماکروویو بدون دلیل خاصی کم نور شود زیرا از دستگاه در حالت قدرت کم استفاده می‌شود. به همین دلیل جای نگرانی نیست.

مزایایی که سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، این شرکت را از سایر همکاران خود متمایز می‌کند و متخصصان مرکز هر گونه اطلاعات و پرسشی که برای شما مطرح است را قبل از هر کاری در اختیار شما می‌گذارد، تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.

  • پاسخگویی به تمام سؤالات مشتریان
  • برآورد هزینه تعمیر
  • منوال و روند تعمیر
  • اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
  • مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
  • روشی که برای تعمیر به کار می‌رود