دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

الجی جزء بهترین برندهای ماکروویو به شمار می‌رود و با تولید انواع ماکروویو، ماکروفر و سولاردم در سایزهای مختلف توانسته است رضایت بسیاری را جلب نماید. ماکروویوهای ال جی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیاری برخوردارند و از کاربردهای چندگانه و شیوه های مختلف پخت غذا استفاده می‌کنند اما بروز مشکل و حتی از کار افتادن این دستگاه‌های باکیفیت نیز ممکن است. از این رو مرکز تعمیرات ماکروویو مجموعه‌ای از کادر مهندسین و تکنسین‌های مجرب تشکیل داده که قادر به تعمیر ماکروویو‌های ال جی می باشد. مرکز تعمیر ماکروویو با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات این دستگاه و مشاهده مشکلات عمده مشتریان در جریان حمل و نقل ماکروویو به محل تعمیرگاه و خرابی‌های متعدد ماکروویو در مسیر برگشت به محل مشتری، بر آن شدیم تا با ارائه خدمات تعمیر در محل مشتری، ریسک خرابی مجدد مایکروویو را به حداقل برسانیم.

تعمیر در محل

تعمیرکاران به آسانی اشکالات دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز به دستگاه های هوشمند با رضایت مشتری به مرکز تعمیرات انتقال داده می شود و با استفاده از جدیدترین تجهیزات می توانند بهترین کیفیت تعمیر را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات ماکروویو برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

در صورت شنیدن صدای زیاد و نامتعارف باید سریعاً با کارشناسان تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند چون ممکن است مشکل از موتور راه‌اندازی سیبنی دستگاه باشد که در این صورت باید برای تعمیر موتور، تعویض انجام گیرد. خرابی فن خنک کننده، خرابی مگنترون، شکستگی غلطک و غیره نیز باعث تولید صدای بلند و نامتعارف می‌شود که نیاز به بررسی دارد.

در صورتی که پس از فشردن کلید Start المنت گریل روشن و قرمز شود. این نشانه سالم بودن گریل می‌باشد، ولی در غیر این صورت باید یک تعمیرکار ماکروویو دستگاه را بررسی و عیب یابی کند. این مشکل به سه علت اصلی زیر رخ می‌دهد.

  • اختلال در المنت
  • اشکال در ترموستات
  • وجود اختلالات در برد دستگاه

این مشکل بیشتر به خاطر کثیفی دستگاه و چسبیدن مواد غذایی  یا روغن‌ها به درون ماکروویو رخ می‌دهد و برای رفع آن باید تمیز گردد. گاهی اگر قطعه‌ای بسوزد یا قطعات داخلی ماکروویو نیم‌سوز شده یا اتصالی داخلی درون دستگاه به وجود آمده باشد، دود می‌کند که در این صورت به هیچ وجه تا اتمام تعمیر دستگاه توسط نمایندگی مجاز ماکروویو، آن را مورد استفاده قرار ندهید زیرا ممکن است که اتصالی داخلی سبب اتصال برق به بدنه دستگاه شود و خطرات احتمالی بیشتری در حین استفاده وجود داشته باشد.

اگر لامپ اصلاً کار نمی‌کند، احتمالاً سوخته و اگر چشمک می‌زند لامپ نیم‌سوز شده اما اگر کم نور است، تنظیمات ماکروویو باید درست شود. در برخی از موارد ممکن است به علت سیم کشی نادرست یا خطا از صفحه کنترل باشد. لامپ نزدیک خازن قرار گرفته و احتمالا تعمیرش را سخت می کند، پس تعمیر را به متخصصین مرکز سپرده تا از عوارض ناخواسته جلوگیری شود.

پخت به کمک حسگر

در مدل‌های جدید ماکروویو سنسورهایی تعبیه شده است که به کمک آن‌ها، میزان مایعات غذا و رطوبت دستگاه تشخیص داده می‌شود و در نتیجه، بر مبنای تشخیص سنسورها، ماکروویو درجه حرارت و زمان پخت را تنظیم می‌کند. این حسگرها دارای قابلیت تشخیص سوختن غذا هستند و در صورت وقوع، عمل پخت را متوقف می‌کنند. اگر این حسگر دچار خرابی شود، این عملکرد مفید دستگاه دچار اختلال شده و دیگر عمل نمی‌کند.  در صورت تمایل می‌توانید با کارشناسان تماس گرفته تا متخصصین ما آن را بررسی کرده و نسبت به تعمیر سنسور اقدام کنند.

مزایایی که سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، این شرکت را از سایر همکاران خود متمایز می‌کند و متخصصان مرکز هر گونه اطلاعات و پرسشی که برای شما مطرح است را قبل از هر کاری در اختیار شما می‌گذارد، تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.

  • پاسخگویی به تمام سؤالات مشتریان
  • برآورد هزینه تعمیر
  • منوال و روند تعمیر
  • اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
  • مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
  • روشی که برای تعمیر به کار می‌رود