دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ماکروویو ناسیونال برندی محبوب و با کیفیت این شرکت می‌باشد و اینکه ماکروفر یا ماکروویو ناسیونال شما از چه مدلی می باشد مهم نمی‌باشد چون تعمیرکاران مجرب مرکز تعمیرات،آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ماکروویو ناسیونال شما با تعهد کامل می‌باشند. کیفیت تعمیر ماکروویوهای ناسیونال شگفت انگیز، سریع و کارآمد است. نمایندگی ما با ارائه راه‌حل‌های استثنایی و پشتیبانی و تعمیر ماکروویوهای قدیمی و جدید با ارائه ضمانت اعتماد و رضایت مشتری و دارای طیف گسترده‌ای از قطعات لوازم ماکروویو می‌باشد و خدمات تعمیر ماکروویو در این مرکز، شامل عیب‌یابی و تعمیر انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردام است. تعمیرکار ما دستگاه شما را تحویل گرفته، به تعمیرگاه برده، تعمیر می‌کند و تحویلتان می‌دهد.

تعمیر در محل

تعمیرکاران به آسانی اشکالات دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز به دستگاه های هوشمند با رضایت مشتری به مرکز تعمیرات انتقال داده می شود و با استفاده از جدیدترین تجهیزات می توانند بهترین کیفیت تعمیر را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات ماکروویو برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

ماکروویوها دارای دو فیوز یکی برای محافظت در برابر نوسانات و ایرادات الکترونیکی و دیگری برای محافظت در برابر گرمای بیش از حد هستند. سوختن فیوز یکی از علت‌های خرابی ماکروویو می‌باشد که برای رفع این مشکل و تعویض آن لازم است تا دیود و خازن به طور کامل بررسی شوند. اگر دستگاه و صفحه نمایش روشن نمی‌شوند، شاید مشکل مربوط به فیوز سرامیکی باشد و از آنجا که فیوز حرارتی مانع گرم شدن بیش از حد ماکروویو می‌شود، اگر این فیوز ایراد پیدا کند، دستگاه به خاطر ملاحظات ایمنی روشن نخواهد شد.

مهم‌ترین دلیل خرابی دکمه‌های ماکروویو، از کار افتادن سوییچ‌های غشایی می‌باشد. این سوییچ‌های غشایی از دو لایه از جنس پلاستیک میالار ساخته شده است که خاصیت رسانندگی نیز دارد و هنگام فشار با دست، دو سطح سوییچ‌های غشایی بر روی هم قرار گرفته و این عمل باعث انتقال سیگنال‌ها به برد می‌شود و استفاده مداوم و طولانی مدت از مایکروفر باعث پوسیده شدن سوییچ های غشایی می‌گردد و باید هر از گاهی بررسی شود و در صورت نیاز نسبت به تعویض آن اقدام شود و همچنین برای عیب‌یابی کار نکردن دکمه‌ها قطعه‌ای دیگری که نیاز به بررسی دارد برد می‌باشد.

یکی از رایج ترین دلایل روشن نشدن چراغ ماکروویو سوختن لامپ است که در این صورت آن را باید تعویض کرد و این کار تنها توسط یک تکنسین ماکروویو انجام می‌شود. دلیل دیگر روشن نشدن چراغ دستگاه شما وجود مشکلی در صفحه کنترل اصلی دستگاه یا سوکت لامپ است که اگر سوکت لامپ هیچ تداوم جریان الکتریکی‌ای نشان ندهد، باید تعویض شود. با توجه به ولتاژ جریان بالا و احتمال وقوع شوک الکتریکی، تعویض قطعات الکترونیکی در ماکروویو بسیار خطرناک بوده و بهتر است با مرکز تعمیرات ماکروویو تماس بگیرید تا متخصصین خود را بفرستند.

تفاوت ماکروویو با ماکروفر

ماکروویو مواد غذایی را با ساطع کردن امواج با طول موج کوتاه و در زمان کم درست می کند ولی ماکروفر با داشتن المنت گرمایی غذا را در مدت زمانی نسبتاً بیشتر از ماکروویو ولی به طور کامل گرم می نماید و در اصطلاح غذا به طور کامل مغز پخت می‌شود. برای تعمیر ماکرویو، آن را به تعمیرکاران مجرب بسپارید تا تشعشعات به سلامتیان لطمات بیشتر نزند. به همین جهت مهندسان تعمیر ما، همگی دوره‌های تخصصی اشعه‌شناسی، امنیت پرتو و تست اشعه را گذرانده و دستگاه شما را با کیفیت و امنیت بالا تعمیر خواهند نمود.

مزایایی که سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، این شرکت را از سایر همکاران خود متمایز می‌کند و متخصصان مرکز هر گونه اطلاعات و پرسشی که برای شما مطرح است را قبل از هر کاری در اختیار شما می‌گذارد، تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.

  • پاسخگویی به تمام سؤالات مشتریان
  • برآورد هزینه تعمیر
  • منوال و روند تعمیر
  • اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
  • مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
  • روشی که برای تعمیر به کار می‌رود