دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ماکروویو بیم محصول برند آلمانی است، که می‌توان در بازار ایران در ظرفیت‌های مختلف پیدا کرد، همچنین قیمت مناسب آن به نسبت سایر رقبای مطرح موجب شده است افراد بیشتری متمایل به خرید و استفاده از آن شوند. محصولات بیم نیز علی رغم دوام، کارایی و کیفیت بالا و برخورداری از فناوری و صنعت آلمان در اثر عوامل مختلف دچار خرابی می‌شود و نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. مانند سایر محصولات و لوازم خانگی برای تعمیر ماکروویو بیم (beem) باید قبل از هر چیز بتوانید منظور خود را از خرابی به صورت دقیق برای دیگران توضیح دهید. در نهایت اگر نیازمند تعمیر دستگاه شدید، توصیه می‌کنیم به جای سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران متفرقه و غیر مجاز، با کارشناسان مرکز تعمیرات تماس گرفته تا متخصصان ما رسیدگی کنند.

تعمیر در محل

تعمیرکاران به آسانی اشکالات دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز به دستگاه های هوشمند با رضایت مشتری به مرکز تعمیرات انتقال داده می شود و با استفاده از جدیدترین تجهیزات می توانند بهترین کیفیت تعمیر را برای کاربران به ارمغان بیاورند.​

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات ماکروویو برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

فن هوای گرم را از پشت و زیر دستگاه به بیرون خارج می‌کند. چون هوای خروجی با سطحی که دستگاه روی آن قرار دارد، برخورد می‌کند، مقداری گرما از طرفین و مقداری نیز از زیر درب دستگاه خارج می‌شود که این حالت طبیعی می باشد.

این مشکل در اثر  عوامل مختلف رخ می‌دهد:

 • خرابی برد اصلی

باید قطعات روی آن بررسی شود.

 • خرابی سوویچ درب ماکروویو

ممکن است بر اثر گرمای زیاد، جرقه و یا اتصالی برق سوخته باشند. ابتدا سوئیچ ها را نگاه کنید تا علائمی از سوختگی در آن ببینید. اگر سوختگی مشاهده کردید به کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

 • خرابی ترانس

در صورت سوختن ترانس، دستگاه خاموش می‌شود. همچنین ترانس گاهی نیم‌ساز شده و در گذر زمان آسیب جدب به دستگاه وارد می‌شود.

 • محافظ حرارتی

این قطعه از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می‌کند و در صورت خرابی، ماکروویو بیش از حد داغ آمده و خاموش می‌شود.

 • ترموستات

وظیفه این قسمت تأمین حرارت المنت و تنظیم دمای دستگاه می‌باشد و در صورت خرابی ماکروویو خاموش می‌شود.

وظیفه فن دستگاه خروج گرما و خنک کردن و گردش هوا در قطعات دستگاه می‌باشد. در صورتیکه این فن قطع و وصل می‌شود و مدام خاموش نیست، دستگاه ایرادی ندارد، چون فققط زمانی روشن می‌شود که گرما زیاد شود. اما اگر اصلا کار نکند یا مدام فن روشن باشد دستگاه می‌بایست توسط تعمیرکار حرفه‌ای بازدید شود.

مراحل انجام تعمیر

 • درخواست سرویس یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید؛
 • کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه و مدل و بررسی مشکل دستگاه، درخواست شما را به متخصصین مرکز ارائه می‌دهند؛
 • سپس تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند؛
 • بعد از اتمام کار و تمام شدن تعمیر می‌توانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

مزایایی که سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، این شرکت را از سایر همکاران خود متمایز می‌کند و متخصصان مرکز هر گونه اطلاعات و پرسشی که برای شما مطرح است را قبل از هر کاری در اختیار شما می‌گذارد، تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.

 1. پاسخگویی به تمام سؤالات مشتریان
 2. برآورد هزینه تعمیر
 3. منوال و روند تعمیر
 4. اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
 5. مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
 6. روشی که برای تعمیر به کار می‌رود