دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ماکروویو ویداس به دلیل پیچیدگی خاص و به کار گیری فناوری‌های جدید روز دنیا و نیز خطرات ناشی از پرتو‌های ماکروویو جزء تخصصی‌ترین خدمات تعمیر مرکز می‌باشد. در مجموعه ما برای جلوگیری از خطرات ناشی از پرتوها و عیب‌یابی درست و صحیح، استفاده از قطعات اورجینال و نیز تکنسین‌های متخصص تعمیر مایکروویو را الزامی می‌داند. به همین جهت مهندسان تعمیر ما، همگی دوره‌های تخصصی اشعه‌شناسی، امنیت پرتو و تست اشعه را گذرانده و دستگاه شما را با کیفیت و امنیت بالا تعمیر خواهند نمود. تلاش ما همیشه ارائه خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن است. شما می توانید هرگونه سوالی که در زمینه تعمیرات ماکروویو دارید را با تکنسین‌ها و متخصصین ما در میان بگذارید و در صورت نیاز تعمیرکار مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیر در محل

تعمیرکاران به آسانی اشکالات دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز به دستگاه های هوشمند با رضایت مشتری به مرکز تعمیرات انتقال داده می شود و با استفاده از جدیدترین تجهیزات می توانند بهترین کیفیت تعمیر را برای کاربران به ارمغان بیاورند.​

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات ماکروویو برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

ترایاک یک وسیله نیمه هادی با سه پایانه است و عملکردی مانند تریستور دارد اما به صورت دو طرفه عمل می‌کند یعنی می‌تواند در دو جهت کار کند. ترایاک جریان‌های الکتریکی بسیار بالا را توسط یک جریان ضعیف کنترل می‌کند. وقتی ترایاک خراب شود، ماکروویو غذا رو با نهایت قدرت می‌پزد چون توانایی کنترل جریان الکتریکی را از دست می‌دهد. در این صورت غذا می‌سوزد. عمل تعمیر و تعویض ترایاک در مرکز با قطعات اصلی صورت می‌گیرد و ماکروویو به کیفیت اول خود برمی‌گردد.

این مشکل دلایلی زیاد دارد که شامل خرابی دیود، خرابی سوییچ، خرابی مگنترون،آسیب‌دیدگی ترانس، خازن و سیم‌ها و … ،همچنین زیاد بودن حجم غذا، کثیفی ماکروویو، کاهش توان مصرفی دستگاه در ساعات اوج مصرف می‌باشند که باید توسط کارشناسان مرکز بررسی گردد.

مسئولیت خازن ماکروویو جمع کردن برق در خود، سپس آزاد کردن ولتاژ در زمان به راه افتادن عملکرد ترانس های ولتاژ با همکاری دیود است که پس از آن مگنترون تامین الکتریکی شده و ماکروویو شروع به گرم کردن می‌کند و در صورت خرابی خازن عمل گرم کردن متوقف می‌شود. همچنین خرابی این قطعه گاهی باعث ایجاد سر و صدای زیاد در ماکروویور می شود.

بوی نامطبوع دستگاه در ماکروویو‌های دارای جرم و روغن زیاد به وجود می‌آید بنابراین تمیز کردن ماکروویو می‌تواند نتیجه بخش باشد. بعد از تمیز کردن اگر هنوز بوی بد وجود داشت. همچنین اگر با صداهای عجیب و غریب همراه باشد، ممکن است در صفحه کنترل سیم کشی های عیبی وجود داشته باشد. در این صورت با یک متخصص برق و یا تعمیرکار تماس بگیرید.

هات بلست

هات بلست، شباهت زیادی به فناوری کانوکشن دارد. در این فناوری، گرما از طریق المنت‌‌های موجود در بالای ماکروویو به مواد غذایی تابیده و به وسیله‌ی فن مخصوصی در محفظه گردش می‌کند. اما در کانوکشن، گرما از کناره‌ها وارد شده و سپس در محفظه گردش می کند و از معایب آن می توان به این مورد اشاره کرد که اگر سینی چرخان موجود نباشد، بخشی از غذا به دلیل مجاور بودن با المنت ‌ها، بیش از سایر آن حرارت خواهد دید. کارشناسان مرکز هر ساله با فناوری‌های جدید لوازم خانگی و آشپزخانه آشنا می‌شوند و آموزش‌های لازم برای تعمیر را فرا می‌گیرند. بنابراین امکان تعمیر هر گونه مشکل در هات بلست به راحتی و به کمک تجهیزات پیشرفته انجام می‌گیرد.

مزایایی که سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، این شرکت را از سایر همکاران خود متمایز می‌کند و متخصصان مرکز هر گونه اطلاعات و پرسشی که برای شما مطرح است را قبل از هر کاری در اختیار شما می‌گذارد، تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.

  1. پاسخگویی به تمام سؤالات مشتریان
  2. برآورد هزینه تعمیر
  3. منوال و روند تعمیر
  4. اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
  5. مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
  6. روشی که برای تعمیر به کار می‌رود