فهرست مطالب

نحوه تغییر لامپ مایکروویو LG

داخل هر مایکروویو LG یک لامپ وجود دارد، بنابراین کاربر می تواند به راحتی محتویات داخل مایکروویو را مشاهده کند. با باز شدن درب مایکروویو و همچنین هنگام استفاده از مایکروویو لامپ روشن می شود. شاید لازم باشد لامپ را تعویض کنید زیرا با گذشت زمان می سوزد. اگرچه لامپ یکی از اجزای داخلی مایکروویو است، اما برای تعویض نیازی به ارسال آن برای سرویس نیست.

مرحله 1

با جدا کردن پریز برق از دیواره، یا خاموش کردن قطع کننده مدار، برق را از مایکروویو جدا کنید.

مرحله 2

درب مایکروویو را باز کنید، سپس دو پیچ را که روی مشبک دریچه قرار دارد باز کنید و آنها را بردارید. جلوپنجره دریچه در بالای مایکروویو، در داخل منطقه ای که در هنگام بسته شدن درب آن را پوشانده است، قرار دارد.

مرحله 3

جلوپنجره را به سمت چپ بلغزانید و سپس آن را به سمت جلو متمایل کنید. جلو پنجره را از قاب مایکروویو خارج کنید تا از بین برود.

مرحله 4

پیچ نصب را بر روی نگهدارنده لامپ باز کنید، که در حال حاضر با برداشته شدن مشبک خارج می شود. نگهدارنده لامپ را از مایکروویو بلند کنید.

مرحله 5

با باز کردن پیچ از پایه، لامپ را از نگهدارنده لامپ خارج کنید.

مرحله 6

یک لامپ 30 واتی جدید را درون نگهدارنده لامپ قرار دهید، سپس نگهدارنده لامپ و پیچ نصب را تعویض کنید. جلو پنجره مشبک را تعویض کنید، و آن را با پیچهایی که برداشته شده است در محل ثابت کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
این را ببینید  بهترین مایکروویو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =

تعمیر ماکروفر و گریل

تعمیر ماکروفر و گریل

ماکروفر یکی از لوازمی است که در زندگی امروز کاربرد فراوان دارد. با پیشرفت تکنولوژی ماکروفرهای با کیفیت، در برندهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند.

ادامه مطلب »
تعویض دیود مایکروویو

نحوه تعویض دیود مایکروویو

تعویض دیود مایکروویو/ اگر می‌خواهید غذا را در مایکروویو گرم کنید، اما مانند زمانی که داخل مایکروویو می رود، سرد بیرون می‌آید، یکی از رایج‌ترین

ادامه مطلب »