دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

با مایکروویو قدیمی خود چه کار کنید

در این پست، ما چگونگی دفع مایکروویو قدیمی خود و چرایی آن را بررسی خواهیم کرد. ما در مورد چگونگی عملکرد سرویس دفع لوازم خانگی خود در صورت تمایل به استفاده از آن، توضیح خواهیم داد و در صورت تمایل، نحوه دفع اجاق مایکروویو را خودتان توضیح خواهیم داد.

چرا باید مایکروویو قدیمی خود را به طور مسئولانه دور بیندازید؟

تهدید تغییرات آب و هوایی بیش از حد بزرگ شده است و هر کسی نمی تواند آن را نادیده بگیرد. سر و صدای پیرامون آن به شدت تب شده است زیرا 98٪ دانشمندان در سراسر جهان اتفاق نظر دارند که با اعمال و عادت های خود، تغییرات آب و هوایی به سرعت مورد تسریع قرار می گیرد، به طور کلی این اتفاق نظر وجود دارد که در حال حاضر فقط ده سال طول می کشد تا تلاش کند یک فاجعه را تغییر دهد.

وسایل قدیمی تحت عنوان چتر زباله های الکترونیکی یا ‘زباله های الکترونیکی’ قرار می گیرند. میزان زباله های الکترونیکی تولید شده سال به سال در حال رشد است و در سال 2018 49.8 میلیون تن زباله الکترونیکی در سراسر جهان تولید شده است.

پس از دفع صحیح مواد زائد الکترونیکی، سمومی مانند جیوه، کلروفلوروکربن ها و سرب را به دنیای طبیعی رهاسازی می کند. نه تنها این، بلکه فلزات گرانبها نیز هدر می روند. طلا و نقره و همچنین آهن، پالادیوم، مس و غیره با ارزش تقریبی 52 میلیارد دلار وجود دارد.

حدود 60٪ زباله های الکترونیکی از طریق لوازم خانگی مانند اجاق های مایکروویو تأمین می شود. اطمینان از اینکه شما مسئولانه زباله های الکترونیکی خود را دفع می کنید بیش از هر زمان دیگری مهم است. مواد و اجزای قابل بازیافت وجود دارد، مواد اولیه قابل نجات هستند و می توان مواد مضر را کنترل کرد و نگذاشت محیط طبیعی را خراب کند.

این را ببینید  تعمیرات مایکروفر و مگنترون

بیشتر بدانید: باز کردن مایکروویو Kenmore

خدمات بازیافت Appliance City

قبل از اینکه جزئیات نحوه بازیافت خود را بیان کنیم، قصد داریم به طور خلاصه درباره خدمات بازیافتی که به خودمان ارائه می دهیم صحبت کنیم. ما یک بخش بازیافت اختصاصی داریم که جزئیات کامل را در اختیار شما قرار می دهد، اما آنچه می توانیم در اینجا ارائه دهیم به طور خلاصه بیان می کنیم.

با پرداخت 19.99 پوند، ما دستگاه قدیمی شما را هنگام تحویل دستگاه جدید تحویل گرفته و از طرف شما بازیافت می کنیم. ما می فهمیم که در بعضی مواقع به دلیل شکاف دانش، الکترونیک خود را به درستی دفع نمی کنیم یا از شدت مشکل نمی فهمیم.

اداره یک خانه کار سخت و سختی است، بنابراین با پرداخت کم هزینه 19.99 پوند اجازه دهید برای شما دردسر درست کنیم. هنگامی که تحویل به اکثریت انگلستان رایگان است، می توانید آنچه را که پس از تحویل ذخیره کرده اید صرف کمک به محیط زیست کنید.

چگونه می توان مایکروویو خود را به طور مسئولانه دفع کرد

برای دفع مایکروویو یا هرگونه زباله الکترونیکی با مسئولیت پذیری، نزدیکترین مرکز بازیافت به شما را پیدا کند. با هر آنچه برای بازیافت نیاز دارید به آنجا بروید و بقیه کارها را بر عهده خواهند گرفت.

مایکروویو ها تحت لوازم خانگی کوچک قرار می گیرند و نحوه بازیافت آنها به شرح زیر است:

 1. بعد از اینکه آن را به نزدیکترین مرکز بازیافت خود منتقل کردید، آنها را به یک آسیاب چکشی برده و در آنجا خرد کرده و به بیت تقسیم می کنند.
 2. قطعات بر روی تسمه نقاله قرار داده می شوند و توسط مواد آهنی و غیر آهنی مرتب می شوند. فلزات آهنی مغناطیسی هستند بنابراین به راحتی طبقه بندی می شوند. خلاuum هر نوع بقایای نوری از قطعات را مانند خاک آلوده می کند.
 3. برخی از اجزا حاوی فلزات آهنی و غیر آهنی هستند، این مواد در نقاط بازیافت دستی در مسیر بازیافت جمع آوری می شوند.
 4. هر باتری از بین می رود و تمام مواد قابل جمع آوری برای متخصصان ارسال می شود. این پلاستیک برای تصفیه بیشتر به یک شرکت متخصص و فلزات به سمت کارخانه های ذوب می رود.
این را ببینید  فن خروجی مایکروویو

لوازم کوچک خانگی بازیافت شده به تولید کمک می کنند:

 • موتورهای الکتریکی
 • مقوا
 • باتری ها
 • صفحه های مدار
 • مواد خام
 • فلزات
 • پلاستیک

همانطور که می بینید، در بازیافت لوازم الکترونیکی شما ارزش زیادی وجود دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =