دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

هر آنچه در مورد اجاق های هوشمند باید بدانید

لوازم خانگی فضای زیادی را در خانه شما اشغال می کنند و بنابراین باید بتوانند در ازای پول و فضای موردنظر، ویژگی هایی را برای شما فراهم کنند. ما دیدیم که چگونه ماشین های لباسشویی اکنون با پایان چرخه به کاربران خود اطلاع می دهند.

این بود، اما، در بخش پخت و پز که هیچ چیز از این نوع دیده نمی شود. خوب، واقعیت اکنون تاریخ است، زیرا بسیاری از اجاق های هوشمند اکنون در بازار ظاهر شده اند. اجاق های هوشمند به نوعی باعث پخت و پز می شوند. بیایید ببینیم که آنها چگونه این کار را می کنند

کوره هوشمند چیست؟

این یک وسیله الکتریکی است که می تواند با استفاده از قابلیت بی سیم یا فناوری بلوتوث به سایر دستگاه های هوشمند متصل شود. از طریق یک برنامه به دستگاه ها متصل می شود، که می تواند هنگام اتصال به آن از هرجای دیگر دستور دهد. خوب، برای تنظیم تایمر و دما دیگر لازم نیست که تا میز اجاق گاز بروید.

برخی از آنها حتی دارای ویژگی کنترل صدا نیز هستند. کوره هوشمند کم و بیش شبیه اجاق گاز همزن یا کوره سوخاری است، اما ویژگی ها تفاوت عمده ای در اینجا ایجاد می کنند. با استفاده از اجاق هوشمند می توانید آشپزی بیشتری داشته باشید. پخت و پز در اجاق هوشمند نیز سریعتر است.

چگونه کار می کند

اصل اساسی همان اصل باقی مانده است، اما مجهز بودن آن به عنصر ضریب هوشی باعث می شود تا بتوانید هرچه می خواهید بپزید. این قدرت عناصر گرمایش را کنترل می کند تا دما را به تنهایی حفظ کند، که در آخر یک ماده غذایی پخته شده به شما می دهد.

این را ببینید  تعمیر ماکروویو توسط متخصصین در کوتاهترین زمان

برای کارآیی بیشتر پخت و پز، سیستم گرمایشی پیشرفته گرما را به طور یکنواخت در کل کوره پخش می کند. اما می تواند با نیازهای غذا نیز سازگار باشد.

تفاوت در اینجا ماده عنصر گرم کننده است که در اجاق های همرفت یک فلز است، در حالی که در یک اجاق هوشمند کوارتز وجود دارد، که با سرعت بیشتری به تغییر گرما تغییر می کند، بنابراین پخت و پز یکنواخت و بهتر می شود.

چند مدل از اجاق های هوشمند دارای دو اتاق پخت و پز هستند که می توانند همزمان در دمای مختلف استفاده شوند. خوب، اینگونه می توانید دو ظرف را دقیقاً در همان لحظه بپزید.

برنامه چه کاری انجام می دهد

می توانید درجه حرارت را از تلفن هوشمند خود کنترل کنید که برای جلوگیری از پخت بیش از حد مفید است. این کار را می توان بدون برخاستن از وضعیت خود و راه رفتن تا کوره انجام داد. فقط با چند ضربه بر روی صفحه تلفن و آن انجام می شود. می توان آن را از هر نقطه روشن و خاموش کرد. همچنین هنگامی که کوره به درستی گرم شده یا تایمر منقضی شده است، یا حتی در صورت بروز خطایی در دستگاه، هشدار برای شما ارسال می شود.

چگونه بهترین را انتخاب کنیم

خوب، این درست است که مارک های زیادی با مدل های زیادی از اجاق های هوشمند در بازار وجود دارد. ویژگی های این محصولات با مارک و دامنه قیمت متفاوت است، اما مجبور نیستید برای گرانترین هزینه کنید و فکر می کنید بهترین محصول است. در عوض، یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد، حتی اگر ارزان باشد. اولین کاری که باید انجام دهید این است که در مقاله Tovala از افرادی که واقعاً از آنها استفاده کرده اند، درباره آنها بخوانید.

این را ببینید  بهینه کردن مایکرووفر lg در منزل

این در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را خریداری کنید و چه چیزی را از گزینه های موجود در آن خارج کنید، کمک زیادی می کند. سپس باید در مورد ویژگی های مورد نیاز و پولی که می توانید برای آن هزینه کنید تصمیم بگیرید. اینگونه است که بهترین اجاق هوشمند را به خانه می رسانید.

کلمات نهایی

فر هوشمند باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود. اگر مشغول کار هستید و زمان بسیار کمتری برای پخت و پز دارید، باید یک اجاق هوشمند برای خود تهیه کنید تا از بهترین و به طور یکنواخت غذای پخته شده لذت ببرید، بدون اینکه نگران روند تمیز کردن نیز باشید. فضای داخلی نچسب اجاق های هوشمند تمیز کردن آن در چند ثانیه را برای شما آسان می کند.

بیشتر بدانید: تداخل سیگنال WiFi ماکروفر

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =