دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

از چهار وسیله موجود در مجموعه آشپزخانه معمولی، مایکروویو کمترین هزینه را دارد. بنابراین ممکن است به همان اندازه که هنگام خرید یخچال، اجاق گاز یا ماشین ظرفشویی فکر نمی کنید. اما خرید مایکروویو از یک مارک معتبر احتمال ماندگاری بیشتر آن را افزایش می دهد، بنابراین شما زود از قبل یک مدل آشپزخانه شکسته را روی حاشیه قرار نمی دهید یا مایکروویو بیش از حد مجاز را پاره نمی کنید که دیگر کار نمی کند.

Consumer Reports مارکهای مایکروویو را که به احتمال زیاد دوام دارند – و کسانی که احتمال بروز مشکل یا شکستگی دارند – بر اساس تجربیات اعضای ما با 76،837 مایکروویو بیش از حد برد (OTR) و 70،033 مایکروویو آشپزخانه خریداری شده بین 2010 و 2020 مشخص کرده است. شش مارک مایکروویو پیش رو و دو مارک مایکروویو OTR امتیازات برتر را برای اطمینان از اعضای ما دریافت کردند. و بر اساس تجربیات آنها، ما نمی توانیم دو مارک مایکروویو پیش رو و سه مارک OTR را برای بهترین مایکروویو توصیه کنیم.

مایکروویوهای Over-the-Range یا OTR

بهترین مایکروویو مایکروویو با برد OTR، اگر کمبود فضای ضد شمارنده داشته باشید و مانند یک هود برد (هرچند به طور معمول یک موتور کم قدرت) باشد، یک انتخاب استراتژیک است. جایگزینی یک مدل OTR می تواند کمی سخت باشد زیرا شما باید آن را از دیوار و کابینت جدا کنید. بنابراین هنگامی که قدیمی شما خراب می شود، می خواهید یکی از مارک های معتبر را نصب کنید.

بر اساس نظرسنجی ما، مایکروویوهای OTR از شرکت های الکترولوکس، سامسونگ و Jenn-Air احتمالاً با مشکلات بیشتری روبرو می شوند یا از سرعت بیشتری خراب می شوند. تیان وانگ، همکار تحقیق در نظرسنجی، می گوید: “به همین دلیل، در حال حاضر هیچ یک از این مارک ها را نمی توان توسط Consumer Reports توصیه کرد.”

این را ببینید  بررسی علت ایجاد صدای مایکروویو

شرط بندی بهتر مایکروویو OTR از Hotpoint و Whirlpool است، مارک هایی که برای اطمینان از پیش بینی رتبه عالی را کسب می کنند. از بین 20 مارکی که در نظرسنجی ما رتبه بندی شده اند، 10 مارک دارای درجه اطمینان بسیار خوبی هستند. پنج مارک دارای امتیاز قابلیت اطمینان خوبی هستند که به اندازه کافی بالا است تا وضعیت واجد شرایط بودن خود را برای یک رتبه بندی پیشنهادی حفظ کند.

سه مارک برای رضایت مالک امتیاز بسیار خوبی کسب می کنند – LG، Sharp، and Signature Kitchen Suite. با توجه به این معیار، هیچ مارکی رتبه عالی کسب نمی کند. از میان این سه مارک، فقط LG لیست پیشنهادی ما را تشکیل می دهد.

شایع ترین نقص OTR

بهترین مایکروویو بیشترین مشکلات گزارش شده؟ سر و صدای زیاد، کنترل پنل هایی که به درستی کار نمی کنند و درهایی که به درستی قفل نمی شوند. شش درصد از مایکروویوهای OTR با مشکل سر و صدا روبرو بودند و 5 درصد از آنها دارای صفحه کنترل و یا درب شکسته یا معیوب بودند.

پس از آن، رایج ترین مشکلاتی که اعضای ما برای OTR ها گزارش کردند مایکروویوهایی بودند که قادر به گرم شدن یکنواخت غذا نیستند. اعضا همچنین از بروز مشکلاتی در میزهای گردان، چراغ های داخلی، فن های خروجی و فن های خنک کننده خبر دادند، اما این مشکلات فقط 2 تا 3 درصد مایکروویو را تحت تأثیر قرار داد.

به طور خاص، الکترولوکس به عنوان یکی از مارک های تجاری که احتمالاً در پانل های کنترل و چراغ های داخلی مشکل دارند، خودنمایی می کند.

این را ببینید  ویژگی های ماکروویو  MG14H3020CM/AAسامسونگ

مارک های دیگری که در نظرسنجی ما به دلیل داشتن مشکلات خاص برجسته هستند عبارتند از:

  • سامسونگ، به دلیل داشتن کنترل های خراب.
  • سرآشپز جادویی، به دلیل سر و صدا بودن بیش از حد.
  • Jenn-Air، برای کنترل پنل های معیوب.

ما همچنین از اعضای خود پرسیدیم که آنها در مورد مایکروویوهای OTR خود چه چیزی دوست دارند. ما فهمیدیم که ویژگی هایی که بیشترین رضایتمندی اعضا را از مایکروویو OTR دارند، قابلیت اطمینان، میزان گرمایش خوب غذا، سهولت استفاده از کنترل ها، شکل ظاهری، سر و صدا، انواع ویژگی ها و قابلیت های تخلیه هستند. با توجه به ویژگی ظاهری، چهار مارک از نظر شکل ظاهری در رده های بالاتر قرار گرفتند – بوش، Jenn-Air، KitchenAid و Sharp. بوش و شارپ برای عملکرد بی صدا نیز انگشت شست دریافت می کنند.

Consumer Reports امواج مایکروویو را برای عملکرد آزمایش می کند، از جمله اینکه مایکروویو به طور مساوی گرم می شود یا نه و چقدر صدا دارد هنگام کار در بالاترین تنظیمات. برای جلوگیری از بروز مشکل، مدلی را انتخاب کنید که این تست ها را برنده کند. موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد.

بخوانید: خاموش نشدن ماکروویو

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =