فهرست مطالب

نحوه تنظیم مجدد مایکروویو GE Spacemaker

مایکروویو Spacemaker توسط GE مایکروویو آشپزخانه است که به صورت جمع و جور و بدون مانع طراحی شده است. اندازه مناسب آن باعث می شود بتوان آن را در مناطقی با فضای محدود ، مانند روی میز ، قرار داد ، به شرطی که در نزدیکی پریزهای دیواری قرار بگیرند ، و این وسیله ای بسیار مفید برای آشپزخانه است. هر از چندگاهی ، ممکن است نمایشگر مایکروویو گیر کند ، دکمه ها پاسخ ندهند یا ساعت مایکروویو شروع به کار نکرد. برای اصلاح این مشکلات ، می توان یک تنظیم مجدد ساده را انجام داد.

مرحله 1

دکمه (پاک کردن / خاموش) را در قسمت جلوی مایکروویو قرار دهید. آن را به مدت 3 تا 5 ثانیه نگه دارید تا خطای (LOC) روی صفحه از بین برود ، یا تایمر یا زمان پخت روی صفحه نمایش مجدداً تنظیم شود. اگر می خواهید مایکروویو را خودتان تنظیم کنید (از جمله تنظیمات ساعت) یا اگر کنترل کننده های مایکروویو پاسخ نمی دهند ، به مرحله 2 بروید.

مرحله 2

مایکروویو را با احتیاط از دیوار دور کنید تا بتوانید به خروجی دیواره برسید. مطمئن شوید که مایکروویو از روی پیشخوان یا لبه میز آویزان نیست زیرا ممکن است سقوط کند.

مرحله 3

سیم برق را در پایه دوشاخه در جایی که دوشاخه با پریز برق متصل می شود بگیرید و آن را از پریز دیوار بیرون بیاورید. قبل از ادامه کار یک یا دو دقیقه صبر کنید.

مرحله 4

سیم برق را دوباره به پریز برق وصل کنید و مایکروویو را در جای خود قرار دهید. صفحه باید خالی باشد یا (00:00) چشمک می زند.

این را ببینید  مراحل آزمایش صفحه کنترل در 4 مرحله

مرحله 5

دکمه (Clock) را فشار دهید و زمان فعلی را وارد کنید.

مرحله 6

برای تنظیم زمان و انجام تنظیم مجدد ، (ساعت) را دوباره فشار دهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =

تعمیر ماکروفر و گریل

تعمیر ماکروفر و گریل

ماکروفر یکی از لوازمی است که در زندگی امروز کاربرد فراوان دارد. با پیشرفت تکنولوژی ماکروفرهای با کیفیت، در برندهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند.

ادامه مطلب »
تعویض دیود مایکروویو

نحوه تعویض دیود مایکروویو

تعویض دیود مایکروویو/ اگر می‌خواهید غذا را در مایکروویو گرم کنید، اما مانند زمانی که داخل مایکروویو می رود، سرد بیرون می‌آید، یکی از رایج‌ترین

ادامه مطلب »