دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مایکروویو پیشخوان

مایکروویو های پیشخوان مانند مایکروویو OTR نیازی به نصب ندارند، اما مقدار قابل توجهی از املاک و مستغلات پیش ساخته را اشغال می کنند. مایکروویو های بزرگ روی میز به طور معمول حدود 2 فوت عرض، یک فوت ارتفاع و عمق تقریباً یک فوت و نیم دارند. مدل های کوچکتر ردپای کوچکتری دارند اما تمایل به نیرو کم دارند و به طور کلی در آزمایش های ما عملکرد خوبی ندارند.

مایکروویوهایی از Breville، LG، Signature Kitchen Suite، Maytag، Hamilton Beach و Insignia به عنوان قابل اعتمادترین مارک ها برجسته هستند – هر شش مارک دارای امتیاز عالی هستند. پنج مورد از 32 مارک دیگر در نظرسنجی ما رتبه بسیار خوبی کسب می کنند.

از بین 6 مارک برتر، فقط Breville برای رضایت صاحب خود عالی را کسب می کند. پاناسونیک، که برای اطمینان از رتبه خوبی در بین راه برخوردار است، برای رضایت مالک نیز امتیاز عالی دریافت می کند.

دو مارک مایکروویو رومیزی – KitchenAid و Whirlpool – برای اطمینان از پیش بینی پیش بینی شده، امتیاز منفی یا ضعیفی دریافت می کنند و در نتیجه، واجد شرایط قرار دادن لیست پیشنهادی ما نیستند.

رایج ترین نقص مایکروویو پیشخوان

شکایات مربوط به مایکروویو های پیش رو مشابه موارد OTR است. عدم گرمایش صحیح غذا و سر و صدای زیاد در این لیست قرار دارد. هر یک از آنها 5 تا 6 درصد مایکروویو های میز پیش رو متعلق به اعضای ما را تحت تأثیر قرار می دهد.

رایج ترین مشکلات بعدی دکمه های صفحه کنترل هستند که شکسته می شوند یا به درستی کار نمی کنند و مایکروویو هایی که سرعت غذا را گرم می کنند. با این حال، به طور کلی این مشکلات فقط 3 درصد از مایکروویو های پیشخوان در بررسی ما را آزار می دهد.

این را ببینید  ویژگی های ماکروویو MJ3965ACS ال جی

در اینجا مارک های برجسته شده در نظرسنجی ما برای مشکلات خاص وجود دارد:

  • Farberware، به دلیل سر و صدای زیاد
  • بلک اند دکر، دنبی و توشیبا برای گرم کردن غذا خیلی کند.

قابلیت اطمینان، سهولت استفاده از کنترل ها و میزان گرمایش مواد غذایی در مایکروویو بهترین پیش بینی کننده میزان رضایت کلی اعضا از دستگاه های پیشخوان خود بودند.

به عنوان یک گروه، مایکروویو های پیشخوان کمی سر و صدا تر از مدل های بیش از حد مجاز هستند، اگرچه در تست های مایکروویو ما، هیچ یک از آنها رتبه ضعیفی ندارند. در آزمایش های یکنواختی گرمایشی، اکثر مدل های پیشخوان دارای رتبه عالی یا بسیار خوب هستند، به استثنای مایکروویو های کوچک، که در بهترین حالت نمرات متوسطی کسب می کنند.

مزایای این مایکروویو

حدود 80 درصد دارندگان مایکروویو های پیشخوان می گویند که وقتی مدل فعلی خود را جایگزین می کنند، می خواهند با آن نوع بچسبند. فقط 5 درصد گفتند که به مدل بیش از حد دامنه روی خواهند آورد.

همانند OTR، مصرف کنندگان به دنبال ویژگی های صفحه لمسی در مایکروویو پیشخوان بعدی آنها دکمه های یخ زدایی خودکار و سنسورهای پخت خودکار نیز در لیست بالایی قرار دارند. همرفت، دکمه های چرخان خاموش و روشن، کباب کردن و اتصال WiFi جذابیت چندانی ندارند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =