فهرست مطالب

ویژگی های ماکروویو  MC11K7035CG/AAسامسونگ

شرکت سامسونگ جزوه بهترین شرکت هایی مطرح دنیا است که در زمینه ی ساخت لوازم خانگی مهارت زیادی را کسب کرده است. یکی از لوازم خانگی های بسیار با کیفیت این برند ماکروویو ها هستند. از لحاظ ظرافت و سخت افزار، این ماکروویو بسیار کار آمد بوده است. ماکروویو MC11K7035CG/AA سامسونگ یکی از ماکروویو های زیبایی است که توسط این شرکت ساخته شده است. در این مقاله در رابطه با این برند از ماکروویو و ویژگی های آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

سنسور کوک

ممکن است شما بخواهید زمان زمان پخت و پز را در زمان دلخواه خود انجام دهید. وجود این سنسور در ماکروویو به شما این امکان را می دهد تا به طور خودکار زمان پخت و پز را برای نتایج بهینه تنظیم کنید. بدون نگرانی ماکروویو با وجود این سنسور تا زمان مقرر خود شروع به پخت غذا خواهد کرد.

ویژگی های ماکروویو  MS19M8000AG/AAسامسونگ

انتقال قدرت ماکروویو  MC11K7035CG/AAسامسونگ

فناوری Convection Power ترکیبی از پخت و پز همرفت سنتی را با هوای گرم قدرتمندی که از بالا به دست می آید ، گرما را کاملاً توزیع می کند و پخت و پز را تا 30٪ سریعتر از اجاق گاز مایکروویو همرفت معمولی انجام می دهد.

PowerGrill

پس از چند دقیقه از غذای ترد لذت ببرید زیرا عملکرد کوره برای توزیع یکنواخت گرما در مواد غذایی باعث کاهش لکه های سرما می شود و به شما امکان می دهد ضمن داشتن یک پخت کامل غذا در داخل ، غذای خود را در قسمت بیرونی قهوه ای و ترد کنید. گریل گسترده و نوآورانه قدرت قابل توجهی بیشتر و حداکثر 1650 وات را فراهم می کند.

این را ببینید  ویژگی های ماکروویو  MC12J8035CT/AAسامسونگ

Slim Fry

با پیشرفت فناوری Slim Fry break ، می توانید با کاهش چربی مواد غذایی عالی و مزه دار را تهیه کنید. هوای گرم به گونه ای پخش می شود که غذاهای موردعلاقه شما مانند سیب زمینی سرخ کرده و مرغ های نگینی ، در عرض چند دقیقه ترد و پخته شوند.

نمایشگر دیجیتال LED

موارد بیشتری را با وضوح بیشتر در ماکروویو سامسونگ مشاهده کنید. با نمایشگر بزرگ LED ، تنظیمات و زمان بندی برای راحتی بیشتر آشپزی قابل مشاهده است. به راحتی و با وضوح بسیار عالی می توانید زمان و تنظیمات را از طریق این صفحه ی ال ای دی تنظیم و مشاهده نمایید. علاوه بر کارایی، رنگ آبی یخی قابل توجه صفحه نمایش دیجیتالی نمای شیک را برای تقویت فضای داخلی آشپزخانه فراهم می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =

مزایا و معایب مایکروفر

مزایا و معایب مایکروفر

مایکروویوها در ایران بسیار محبوب هستند. در واقع، طبق تحقیقات Canstar Blue، در سال 2013، حدود 96٪ از کل خانواده های استرالیایی یک یا چند

ادامه مطلب »